Hakkımızda

BURSA GEMLİKTEN

Naturel Zeytinyağ olarak, atalarımızın mirası olan Orhangazi bölgesinin zeytin ağacı tarlalarında doğal zeytinler yetiştirmekteyiz.

YÜKSEK KALİTE, UYGUN FİYAT

Normal bir süreçte zeytinyağı sofralarımıza ulaşana kadar birçok kez el değiştirir: Üreticiden fabrikaya, fabrikadan toptancıya, toptancıdan perakendeciye kadar uzanan bir zincir vardır. Ürün son tüketiciye ulaşana kadar el değiştirdikçe birim maliyeti yükselmektedir. Buna karşılık fabrikaların ortalama kalite olarak baz aldığı standartlar yeterli görülmekte ve çiftçiye, bu standartlar üzerinden bir değer biçilerek ödeme yapılmaktadır. Hal bu ki her mahsul aynı kalitede değildir.

Naturel Zeytinyağı markası olarak en iyi mahsulden elde ettiğimiz birinci sınıf zeytinyağını, hiçbir aracı kullanmadan (doğrudan imalattan) son tüketiciye ulaştırıyoruz. Çeşitli aracılar kullanmadığımız için de standart kalitede olan bir zeytinyağından daha uygun fiyata 1. sınıf sızma zeytinyağı sunabiliyoruz.

GEÇMİŞTEN GELECEĞE

1978’den beri üretimini yaparak birçok noktaya satışını gerçekleştirdiğimiz zeytinyağlarımızı artık NATUREL ZEYTİNYAĞ markası üzerinden hizmetinize sunuyoruz.

DOĞAL VE SAĞLIKLI

Naturel Zeytinyağ markası için vazgeçilmez ilkeler doğa ve insan sağlığıdır. Taş baskı ve zeytin depolarımız düzenli olarak sterilize edilmektedir. Üretim esnasında açık hava veya insan vasıtasıyla bulaşabilecek tüm parazitlerin önüne geçen uygulamalarımızla %100 sağlıklı üretim gerçekleştirmekteyiz.

Üretimlerimiz sadece naturel sızma zeytinyağı üzerinedir. Riviera veya rafine zeytinyağı gibi karışımlardan oluşan zeytinyağı satışımız yoktur.

Tıpkı Anadolu'nun tarlalarından mis kokulu organik domatesler toplarmış gibi bizzat üreticisinden, katkısız sızma zeytinyağı temin edebilirsiniz. Naturel zeytinyağı üreticisi olarak damak zevkinizin vazgeçilmezi olmak ve sofralarınıza sağlıklı ürünler ulaştırmak için varız.